Sala Konferencyjna Zielona Góra

Z myślą o konferencjach i spotkaniach biznesowych przygotowaliśmy dla Państwa nowo wybudowaną sale konferencyjną mieszczącą do 100 osób. Sala jest w pełni klimatyzowana, wyposażona w sprzęt audio-wizualny, projektor, elektryczny ekran sufitowy oraz telewizor z płaskim ekranem.

Dołożymy wszelkich starań, aby dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb oraz wymagań, a miła i profesjonalna obsługa sprawi, że każda zorganizowana konferencja czy kameralne spotkanie, będzie udanym, miłym i sympatycznym wydarzeniem.

W trakcie spotkań istnieje możliwość przygotowania lunchu lub serwisu kawowego. Nasza restauracjazadba o oprawę kulinarną uczestników konferencji. Wieczorem w ramach wolnego czasu możemy zorganizować dla Państwa imprezę integracyjną, ognisko w ogrodzie, turniej mini golfa, zimowy kulig lub wyjazd do lokalnej winnicy. W ramach pobytu możemy przygotować też dla Państwa wyjazd do naszego partnera na pole golfowe do Przytoku, około 5 km od Hotelu. Tam pod okiem specjalistów można spróbować swoich sił w tym sporcie oraz miło spędzić czas i połączyć przyjemne z pożytecznym.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty konferencyjnej na wynajem specjalnego pokoju do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych oraz spotkań typu B2B.